Menu
Your Cart

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri

Brand: Klerax Model: FLK 006
Islak tuvalet kağıtları klasiklere göre daha fazla hijyen ve temizlik sağlayan daha pratik ürünlerdir. Klerax, teknolojinin en son olanaklarını kullanarak farklı hedef kitlelere özel geliştirilmiş farklı formülleri ile her zaman her yerde saflığa ve hijyene ulaşma imkanı sağlar. EDANA kriterlerine u..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 011
Günlük kullanıma uygundur. Islak Mendil Paraben, Alkol ve Renklendirici İçermez ve cilde zarar verebilecek bakterilerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Cildin pH dengesi ile uyumludur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle onaylanmıştır. Su ve sabunun olmadığı durumlarda her an temiz olmanı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: CAD 001
Ağır hizmet temizlik bezleri için Klerax, yağ, gres, katran ve boyayı ve eldeki diğer pek çok zorlu kiri kolayca çıkaran endüstriyel güçte özel bir temizleme formülüne sahiptir. Dayanıklı dokumasız kumaş, ağır hizmet tipi ıslak mendillerle daha sağlıklı, daha derin bir temizlik elde etmenize yardımc..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 005
Klerax kadınlara özel genital mendilleri, gün boyunca rahatlık ve tazelik hissi verir.Dış genital bölgenin temizlenmesi ve nazik bir şekilde kokusunun giderilmesi için hassas kokulu & kokusuz çeşitleri ile evde, işte, spordan sonra veya seyahat sırasında kullanabileceğiniz, günlük kullanıma uygu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 010
Günlük kullanıma uygundur. Islak Mendil Paraben, Alkol ve Renklendirici İçermez .Cilde zarar verebilecek bakterilerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Cildin pH dengesi ile uyumludur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerle onaylanmıştır. Su ve sabunun olmadığı durumlarda her an temiz olmanın ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 003
Aloe Vera'nın nemlendirici özelliğini size sunan Klerax Makeup Remover, cildinizi nazikçe nemlendirirken yüz, dudak ve göz makyajını nazikçe çıkarır ve formülü sayesinde suya dayanıklı makyajda ​​bile cildinize pürüzsüz bir dokunuş verir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 004
Klerax Makeup Remover size gülden gelen tazelik hissini sunar, cildinizi nazikçe nemlendirirken yüz, dudak ve göz makyajını çıkarır ve formülü sayesinde suya dayanıklı makyajda bile cildinize pürüzsüz bir dokunuş verir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Brand: Klerax Model: FLK 008
Klerax Perineal Islak Mendil 3'ü 1 arada temizleme, bakım ve koruma sağlayan özelliği sayesinde inkontinans bakımı hiç bu kadar kolay, rahat ve hızlı olmamıştı, hassas cilde hak ettiği ilgiyi veriyor. Kötü kokuyu azaltarak kullanıcının konforunu arttırır ve kendilerini daha temiz hissetmelerini sağl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
whatsapp
bilgial