Menu
Your Cart

Özel Markalı Üretim

Özel etiket servis sağlayıcısı olarak, kendi markalarınızı veya ürünlerinizi pazara sunmanızda sizi destekleyen bir üreticiden çok daha fazlası olabiliriz. Sizinle birlikte iyi geliştirilmiş, cazip fiyatlı ve yüksek kaliteli yenilikler geliştirip üretebilen ve markanızı başarılı bir şekilde güçlendirmenize yardımcı olacak bir ortağız.

Kendi markasını bize emanet eden müşterimizin güveni ve memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.  Ürününüzü isteğiniz şekilde üretip birlikte ikna edici rekabet avantajları yaratabiliriz.

Özel Markalı Üretim olarak verdiğimiz hizmetler:

-          Tam donanımlı laboratuvarımızda özel formasyonlu ürünlerin çalışılması

-          Etiket ve ambalaj tasarım desteği: Başarı için ürün tek önemli faktör değildir, ambalaj da önemlidir. İyi ambalaj, ürünü koruyan ve işlevsel bir tasarıma sahiptir. Tasarımdan ambalaj üretimine, doldurmadan yasal olarak bağlayıcı beyana kadar bilgi sahibiyiz. 

-          Örnek numune çalışması: Müşterinin isteği doğrultusunda ve bizim vereceğimiz bilgi ve yönlendirme çerçevesinde örnek numune çalışmaları yapılmaktadır.

-          Kısa surede kaliteli ve çevreci ürün çalıştırıp kaliteden ödün vermeden ürünleri müşteriyle buluşturmak önceliğimiz.


whatsapp
bilgial